آزادگان کادح دزفول

منوی اصلی
آخرین مطالب
یادگار انقلاب
انقلاب اسلامی
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
درباره مدیر وبلاگ

مدیر وبلاگ آقای حاج محمد حسن بخشوده
جستجو در وبلاگ


وصیت شهدا
وصیت شهدا
آرشیو مطالب
مطالب دوستان
کاربردی
ارسال شده در جمعه پانزدهم شهریور ۱۳۹۲ ساعت 22:18 توسط آزادگان کادح دزفول
کد خبر: 40150
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: جمعه 6 Sep 13 - 21:54
دومین جلسه رسمی دور چهارم شورای شهر دزفول

«دوایی فر» شهردار دزفول ماند

بار رای قاطع اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول، “محمدعلی دوایی فر” با 12 رای موافق و یک رای مخالف به کار خود بعنوان شهردار دزفول ادامه خواهد داد.

dava

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)،عصر امروز در دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر دزفول موضوع انتخاب شهردار دزفول با حضور فرماندار و اصحاب رسانه برگزار شد.
فرماندار دزفول در این جلسه که با حضور کلیه اعضای شورای اسلامی شهر دزفول تشکیل شده بود اظهار داشت: هنوز اهمیت و وظا یف شورا برای بسیاری مشخص نشده است، برخی حتی مخالف شوراها هستند و حتی تعدادی از شهرداران مخالف شوراها هستند و متاسفانه مشاهده شده که حتی برخی از اعضای شوراها به قوانین و وظایف شوراها تسلط کافی ندارند.
عبدالرضا احسانی نیا گفت: در جلسه تحلف در روز شوراها به اعضای شوراهای شهرستان عرض کردیم، بدلیل اینکه اکنون زمان جذب اعتبارات است یا شهرداران را ابقا کنید و یا سرپرست براس شهرداری تعیین نمائید تا کارها سریعتر انجام شود.
در قفره شهرداری دزفول تمامی اعضا به اتفاق برای حضور مجدد آقای مهندس دوایی فر اتفاق نظر داشته اند ولی به دلیل عدم برداشت دقیق از قانون انتخاب شهردار و بخشنامه های جدید، مشتبه شده بود که دوره آقای دوایی به اتمام رسیده و حتما تا تعیین تکلیف شهردا بایستی فردی را به عنوان سرپرست انتخاب نمایند تا روال اداری و شرایط اماده شود و گزینه های احتمالی شهرداری دزفول بررسی گردد و به همین دلیل بود که مهندس دوایی فر انتخاب نشد و مهندس فولاد نژاد جایگزین وی شده بود.
احسانی نیا اذعان داشت: طی بررسی های بعمل آمده نقص قانونی این موضوع مشخص و مقرر گردید در  جلسه ای فوق العاده در حضور کلیه رسانه ها موضوع مجددا بررسی و نتیجه اعلام گردد.
وی گفت: برخی به دنبال مسئله ساختن برای شهرستان هستند و برخی بسیارخوشحال هستند که تشنج ها و فاصله ها بین مسئولین بیشتر شود.
در این جلسه “محسن ریاضی” عضو شورای شهر دزفول اظهار داشت: در روزهای گذشته برخی در امورات شورا دخالتهایی کردند که این کار صحیحی نبود، پیشنهادها و نصایح را با گوش جان می پذیریم ولی اصالت و استقلال شورا را حفظ می کنیم.
ریاضی گفت: عدم رعایت حریم شورا و ترک جلسه از سوی برخی اعضا در جلسه گذشته کار صحیحی نبود و امیدواریم در آینده دیگر شاهد چنین حرکاتی نباشیم، زیرا شورای جای گفتگو و مشورت کردن است، نمی شود هر شخصی رای خود را به دیگراعضا تحمیل کند.
پس از استماع نظرات برخی از اعضا، جهت ادامه کار آقای دوائی فر به عنوان شهردار دزفول رای گیری به عمل امد که در در پایان “محمدعلی دوای فر” با 12 رای موافق و یک رای مخالف به کار خود در شهرداری ادامه خواهد داد.
طبق صورتجلسه ای که به امضاء کلیه اعضاء شورا و فرماندار ویژه دزفول رسید، دوایی فر به مدت سه ماه  شهردار دزفول باقی خواهد ماند تا در این مدت وضعیت شهردار بررسی شده و در صورت نداشتن گزینه ای بهتر از وی در این سمت، وی در سمت شهرداری دزفول ابقا خواهد شود.
“حمید آستی” رئیس شورای اسلامی شهر دزفول طی این جلسه چندین بار اعلام کرد: گزینه اصلی شورای چهارم جهت تصدی شهرداری دزفول دوایی فر است ولی اگر شخصی را پیدا نمائیم که به مراتب از وی قویتر و بهتر باشد در آن صورت امکان جایگیزینی وجود دارد.
قریب به هفت سال است “محمد علی دوائی فر”  در سمت شهردار دزفول حضور دارد که در این مدت مردم این شهر از عملکرد وی ابراز رضایتمندی نموده اند.